Mandalu z přírodnin vytvořila Banbhuanna7. ALBAN HEFIN - JEZEVEC

Jezevec je především velký stavitel a workoholik. Síla a nadšení jezevce mi dodává energii. Nejspíš právě proto za mnou můj zvířecí přítel přišel, abych ho zkontaktoval vnitřní cestou.

Ztotožňuji se s jeho duchem a ve své představě se stávám mladým jezevcem. Nejprve procházím všechny svoje chodby. Ve vlhké zemi, které v létě voní a příjemně chladí, zatímco v zimě zase hřeje, jsem ve svém živlu. Pěkně vymetené chodbičky jsou mojí vizitkou. Nikoho cizího do nich nepustím. Mám silné tělo a svůj prostor si ubráním.

Před den odpočívám ve svém zemním království. Ven vycházím až večer. Kontroluji prostor kolem nory, čistím ho a vyháním nezvané návštěvníky. Potom si seženu potravu a pokračuji ve hloubení a vylepšování svého podzemního bludiště.

Mám pevnou vůli a jsem vytrvalý. Veškeré každodenní úkoly, které by pro jiného byly nudné a obtížné, zvládám s lehkostí baletního mistra. Někdy se v nich dokonce vyžívám. Pokud bych nemohl pracovat, určitě bych nebyl šťastný. Nebyl bych to já. Cítil bych, jak mi ochabuje celé tělo. Lenošit bych prostě nevydržel. (Úryvek z připravované knížky).Isleen
SLUNCE

Mocné slunce,
Tvůj žár spaluje naše touhy...
...naši bolest...
...naše sny.
Tělo proměňuješ v prach.

Zůstává jen světlo...

Na Tvých paprscích
duše zazpívá oslavnou píseň
a zatančí tanec svobody.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU